Meble dla nastolatków – wybierz idealne meble

Jeśli Twoje dzieci dorastają i przenoszą się do swoich nowych pokoi, chcesz się upewnić, że mają odpowiednie meble do swojej przestrzeni. Od łóżek piętrowych po biurka, możesz znaleźć wiele opcji dla swojego domu. Możesz również znaleźć kawałki mebli, które pomogą utrzymać pokój zorganizowany.

Łóżka piętrowe

Dzięki odpowiednim łóżkom piętrowym dla nastolatków Twój dom stanie się dla nich fajnym miejscem do spędzania czasu i zabawy. Jest jednak kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę podczas zakupów łóżek piętrowych dla nastolatków.

Po pierwsze, upewnij się, że łóżko piętrowe ma niski profil, aby zapobiec wspinaniu się dzieci zbyt wysoko. Dodatkowo, upewnij się, że wybierasz łóżko z trundle. To pozwala twojemu małemu dziecku spać w dolnej pryczy podczas gdy mieć dodatkowe miejsce do spania w górnej pryczy.

Inną cechą, której powinieneś szukać są wbudowane schody. Posiadanie schodów w swoim łóżku piętrowym pozwoli mniejszym dzieciom i dorosłym łatwiej dostać się na górę i w dół.

Niektóre łóżka piętrowe są również wyposażone w zintegrowane funkcje, takie jak łóżko trundle lub szuflady. Dzięki nim możesz zaoszczędzić czas i pieniądze.

Przed zakupem jakichkolwiek łóżek piętrowych dla nastolatków, powinieneś rozważyć, ile dzieci masz w swoim gospodarstwie domowym. Jeśli masz dużo młodszych dzieci, możesz chcieć kupić łóżko piętrowe, które można oddzielić. Alternatywnie, jeśli masz większą rodzinę, możesz chcieć kupić podwójne łóżko.

Jeśli chcesz, aby Twój nastolatek mógł mieć przyjaciół nad sobą, możesz chcieć kupić łóżko piętrowe z trundle. Trundle może być używane dla trzeciego dziecka lub gości. W przeciwieństwie do twin, ten typ łóżka piętrowego jest bardziej przestronny.

Rozmiar Twojego pokoju powinien być również brany pod uwagę przy zakupie łóżka piętrowego. Podczas gdy proste łóżko może być idealne dla małej przestrzeni, bardziej rozbudowane pomoże nadać sypialni nastolatka bardziej wyrafinowany wygląd.

Amerykańska Akademia Pediatrii zaleca, aby dzieci poniżej sześciu lat nie spały na górnej pryczy. Dodatkowo, limit wagi dla łóżka piętrowego wynosi 250 funtów. Aby zapewnić bezpieczeństwo swojemu nastolatkowi, sprawdź instrukcje łóżka, aby upewnić się, że spełnia ono te normy.

Wreszcie, lampka nocna jest dobrym pomysłem, aby upewnić się, że pokój nie jest zbyt ciemny. Możesz kupić łóżko piętrowe z wbudowanymi schodami, drabinką lub zjeżdżalnią, aby uczynić je bardziej zabawnym.

Kawałki do przechowywania

Jeśli szukasz pomysłów na przechowywanie dla nastolatków, które są nieco bardziej interesujące niż półka pełna pudełek, to trafiłeś we właściwe miejsce. Od stylowych organizatorów szafy do sprytnych organizatorów drzwi szafy, te przyjazne nastolatkom produkty sprawią, że organizowanie stanie się proste. A najlepsze jest to, że nie będą one wyglądać nie na miejscu w pokoju nastolatka.

Nie jest tajemnicą, że nastolatki mają tendencję do gromadzenia dużej ilości rzeczy. Może to być przytłaczające zadanie, ale dzięki odpowiednim produktom, które pozwolą utrzymać je pod kontrolą, Twój nastolatek będzie mógł cieszyć się sypialnią wolną od bałaganu. Na szczęście nie musisz wydawać fortuny.

Niestandardowe rozwiązanie szafy może być wszystkim, czego potrzebujesz, aby wykonać zadanie. Używając modułowych półek i kilku haczyków, możesz stworzyć szafę, która pasuje do Twojego budżetu i stylu nastolatka. Na przykład, możesz chcieć zainstalować pełnowymiarowe lustro, aby pomóc jej przygotować się rano. Podobnie, możesz zaopatrzyć się w tablicę SKADIS, aby uporządkować wszystkie jej przybory artystyczne i rzemieślnicze.

Możesz również wykorzystać duży, nieużywany narożnik w pokoju nastolatka z zabawnym regałem narożnym. Tego typu przedmioty są łatwe do zbudowania. Upewnij się, że sprawdzasz Etsy dla niektórych fajnych i niedrogich opcji.

Innym przyjaznym dla nastolatka sposobem na zwiększenie ilości miejsca do przechowywania jest kilka pływających półek. Wiszące pojemniki na tkaniny to prosty sposób na schowanie sezonowych ubrań. A jeśli chodzi o buty nastolatka, prosty wiszący organizer na buty jest jak najbardziej wskazany. W razie potrzeby, możesz nawet znaleźć wiszący organizer na paski w sklepie dla dolara.

Wreszcie, nie zapomnij użyć uchylnego kosza, aby pomóc nastolatce utrzymać porządek w ubraniach. Nie tylko pomoże jej to utrzymać wszystko w porządku, ale także sprawi, że będzie się dobrze czuła w swoim pokoju.

Jak twój teen’s pokój rośnie i zmienia, ja jest znacząco utrzymywać twój rozumy o ty i few chłodnych składowych pomysły w umysle. Utrzymanie nastolatka szczęśliwego i wolnego od bałaganu jest kluczem do płynnego przejścia w dorosłość. Posiadanie najfajniejszych drobiazgów, najlepszych prezentów i najbardziej przydatnych, zatwierdzonych przez nastolatków produktów do przechowywania może być sytuacją korzystną dla obu stron.

Pływające meble z dala od ścian, aby stworzyć odrębne przestrzenie

Pływające meble nie są dla wszystkich, ale przydają się nowoczesnym mieszkańcom condo. Między innymi pomaga zminimalizować bałagan w domu i tworzy schludną przestrzeń biurową. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli masz nastolatków w mix. Ze wszystkimi rozproszeniami, które przychodzą z nastoletnią załogą, będziesz zadowolony, aby mieć trochę wytchnienia.

Istnieją dziesiątki stylów mebli pływających do wyboru, ale najlepszym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb jest prawdopodobnie mieszanka stołów, krzeseł i leżanek. Wybór właściwej kombinacji może pomóc Ci stworzyć funkcjonalną przestrzeń życiową bez konieczności wydawania fortuny w tym procesie. Podobnie, wybierać prawi materiały mogą robić różnicę między żywym pokojem który krzyczy slumber party lub jeden który jest spokojnym wytchnieniem. Ty możesz także wybierać od wyboru różnych tkanin i kolorów, aby uzyskać pracę. Jako bonus, pływający mebel może być świetnym sposobem na stworzenie domowej siłowni.

W skrócie, pływające meble są łatwe do zainstalowania i warte inwestycji.

Organizowanie biurek

Jeśli szukasz organizacji biurek dla nastolatków, jest kilka rzeczy, które musisz wiedzieć. Uzyskanie dzieci do odrabiania lekcji będzie znacznie łatwiejsze z dobrze zorganizowanym miejscem pracy. Te proste wskazówki mogą pomóc Ci stworzyć środowisko, które zachęca do niezależności i zwiększa wydajność akademicką.

Po pierwsze, musisz się upewnić, że biurko ma dużo miejsca do przechowywania. Mała szafka na dokumenty to doskonały sposób na uporządkowanie dodatkowych materiałów. Zapewnia ona również miejsce do przechowywania papierów, gumek, ołówków i innych. Możesz dodać tablicę ogłoszeń, która może pomieścić pomocne przypomnienia i kalendarze.

Kolejną wskazówką jest zakup trwałych materiałów. Będą one trwać dłużej i nie będą wymagały wymiany tak często. Niektóre z przedmiotów, w które możesz chcieć zainwestować to: Touch up długopisy, które zapewnią ładne wykończenie na biurku.

Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby zorganizować biurka dla nastolatków jest zaangażowanie ich w proces. Nastolatki lubią osobiste akcenty i są bardziej skłonne do korzystania z ich przestrzeni, jeśli to do nich przemawia. Zaangażuj je w wybór dekoracji i mebli.

Nastolatki mają szeroką gamę zainteresowań, a posiadanie własnego biurka pozwala im być kreatywnymi. Dodaj zabawne kolory, wzory i dekoracje, aby pomóc im pokochać swoją przestrzeń.

Nastolatki mogą również skorzystać z akcesoriów do przechowywania, które oferują niezwykłą funkcjonalność. Szuflady i półki to świetne sposoby na zorganizowanie biurka dziecka. Istnieją nawet organizery ścienne, które zapewniają ergonomiczne opcje przechowywania. Dodanie kilku kolorów do biurka dziecka może nadać mu osobisty charakter.

Gdy już poznasz podstawy, możesz zacząć dodawać trochę polotu do tego miejsca. Użyj kilku jasnych kolorów, aby zwrócić uwagę na biurko i uczynić je bardziej atrakcyjnym. Użycie trójskładanego lustra może nadać temu obszarowi nowy, zabawny wygląd.

Dzieci mogą łatwo stać się zagracone i mogą stracić koncentrację, jeśli są rozproszone. Zorganizowane miejsce pracy pomoże im skupić się na swojej pracy i utrzymać koncentrację. Zapewniając dobre rozwiązanie do przechowywania, uchronisz je przed zaplątaniem się w sznurki, marnowaniem czasu i utratą kontroli nad swoimi papierami.

Podobne tematy